🚚 Doprava zdarma nad 2 449 Kč | ✅ 100% záruka spokojenosti
Domů / O nás

O nás

Gratulujeme!

Můžete si vydechnout!

Už žádné klikání po webu a hledání zázračných řešení, teď se pohodlně usaďte, uvolněte se a čtěte dál.

Jsme rádi, že jste s námi!

Jste v prostředí, kde ve vás věříme!

VĚŘÍME:

 • že se ve svém těle můžete cítit skvěle,
 • že můžete mít postavu, jakou si přejete, a to navždy,
 • že se můžete pochlubit zdravou dávkou sebevědomí,
 • že můžete mít tolik energie, kolik si jen přejete, a dosahovat tak fantastických výsledků bez ohledu na to, co v životě děláte (jak v pracovní, tak osobní oblasti),
 • že budete moci dopnout ty krásné džíny, které máte od školních let,
 • že se opět můžete cítit svůdně ve své kůži,
 • že konečně můžete mít pevné, svalnaté tělo a těšit se na léto, až skočíte do plavek;
 • že toho všeho můžete dosáhnout snadným a zábavným způsobem.

Jsme přesvědčeni, že dříve nebo později každý jedinec dospěje k názoru, že zdraví a pohoda si zaslouží naši největší pozornost.

A přestože většina lidí v mládí bere zdraví a pohodu jako samozřejmost, dříve nebo později si každý uvědomí, že tomu tak zdaleka není.

Rychle se také ukáže, že svůj skutečný potenciál můžete naplnit bez ohledu na to, co v životě děláte, pouze pokud je váš život založen na těchto dvou pilířích úspěchu.

No, a my jako tým se postaráme o to, aby se vám to opravdu povedlo.

KDO VĚŘÍ?

Golden Tree je považován za neporazitelný tým, který vám pomůže jednou provždy překonat problémy, které vám jinak den za dnem ničí náladu a pohodu a o kterých si myslíte, že se v průběhu let prostě stanou součástí vašeho každodenního života.

S pomocí angažovaných jednotlivců a týmu odborníků vám dokážeme, že tomu tak zdaleka není. Bez ohledu na to, v jakém bodě svého života se nacházíte, vězte, že pomocí správných rozhodnutí můžete znovu získat svůj skvělý pocit a užít si zdravou míru sebevědomí.

A dokážu vám, že nám můžete 100% věřit.

Domnívám se, že jste možná již udělali několik neúspěšných pokusů o nalezení podpory a pomoci, které pokaždé narazily se zklamání a pocit nepochopení vašich problémů. No, dnes je den, kdy se to naštěstí úplně změní.

Ptáte se proč?

S cílem pomoci co největšímu počtu jednotlivců jsme si jako společnost dali za cíl spojit na jednom místě, pod jednou střechou klíčová řešení, s jejichž pomocí jednotlivec snadno překoná nepříjemnosti, které se staly nemilou stálicí v jeho životě.

Není žádným tajemstvím, že je to odvážná a v očích mnohých nesplnitelná mise, ale věříme, že se nám podaří dosáhnout našeho cíle. Mimo jiné i proto, že aktuální výsledky ukazují, že jsme více než zjevně na dobré cestě.

Jsme přesvědčeni, že každý jedinec má ve svých rukou nesmírnou moc, se kterou může svůj život pozvednout na výrazně vyšší úroveň, pokud je obklopen správným týmem a kvalitními řešeními.

Že je to všechno čistá pravda, potvrdí vlastní zkušenosti.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Stejně jako vy, jsem byl i já dost zmatený a ztracený pokaždé, když jsem navštívil online obchod s doplňky stravy.

Hromada různých značek, stovky souvisejících produktů a nedostatek skutečných informací mě donutily trávit hodiny a hodiny čtením nejrůznějších materiálů, abych získal alespoň přibližné povědomí o tom, co vlastně potřebuji.

No, přes všechnu investovanou energii jsem byl několikrát velmi zklamán, protože vybrané produkty nepřinesly kýžené výsledky.

Všechny tyto zkušenosti mi daly najevo, že je nejvyšší čas na pořádnou změnu, protože jsem byl přesvědčen, že v boji s nedostatkem skutečných informací a efektivních řešení nejsem sám.

Před více než devíti lety proto padlo rozhodnutí pustit se společně se dvěma přáteli do projektu, který navždy změnil jak naše životy, tak životy mnoha jedinců, kteří nám byli připraveni důvěřovat.

Společným úsilím jsme začali psát příběh, který se rozšířil do více než deseti evropských zemí a se kterým den co den měníme životy všem, kteří chtějí zazářit v celé své kráse.

NAŠE POSLÁNÍ

Celostním přístupem, založeným na kombinaci kvalitního vzdělávacího obsahu, řešení v podobě doplňků výživy a produktů péče o pleť, sdružených pod značkou Golden Tree, chceme každému jednotlivci pomoci na cestě k:

 • zdravějšímu organismu,
 • vynikající pohodě,
 • zdravé úrovni sebevědomí

a následně k maximálnímu využití vlastního potenciálu.

Není žádným tajemstvím, že jsme extrémně kritičtí a jen to nejlepší je pro nás dost dobré, protože to si vaše tělo zaslouží.

Jsme si však vědomi, že tohoto vysokého cíle můžeme dosáhnout pouze tehdy, pokud se na každém kroku držíme hlavních hodnot, které se odrážejí v každém segmentu naší tvorby.

NAŠE HODNOTY

Těmi jsou:

 • profesionalita,
 • inovativnost,
 • solidarita,
 • poctivost,
 • vytrvalost,
  a
 • důvěryhodnost.

Na úkor těchto hodnot a obrovské důvěry rostoucího počtu jednotlivců, společnými silami píšeme příběh, který dobývá Evropu.

Příběh, který potvrzuje, že s podporou toho správného týmu můžete dosáhnout mnohem víc, než si vůbec dokážete představit a pozitivně tak ovlivnit úplně každého ve svém okolí.

Samozřejmě pod podmínkou, že se ve svém těle cítíte skvěle, máte spoustu energie a zdravé sebevědomí.

Pokud nám dáte šanci, jako tým s pomocí našich řešení vám pomůžeme toho všeho dosáhnout.

A nezapomeňte…

Vaše tělo,
váš život,
vaše volba.

 

Michael Geršič

CEO and Co-Founder

Se správnými radami a informacemi to zvládne každý – vy také!
Zadejte svůj e-mail a získávejte bezplatné tipy, které pomohly již více než 10.000 Čechů a Češek.
Buďme přátelé