🚚 Doprava zdarma nad 2 449 Kč | ✅ 100% záruka spokojenosti
Domů / O nás

O nás

Gratulujeme!

Můžete si vydechnout!

Je konec s hledáním zázračných řešení, zkoušením nemožných diet, klikáním online a zoufalstvím nad kily navíc. Proto se nejdřív hezky posaďte, odpočiňte si a čtěte dál.

Jsme rádi, že jste s námi!

Jste v prostředí, kde ve vás věříme!

VĚŘÍME

  • že můžete mít dokonalou postavu, jakou chcete, a to navždy,
  • že jediný skutečný způsob, jak toho dosáhnout, je zdravý způsob, a ne „zázračné pilulky“ a šílené diety,
  • že můžete mít dost energie na dosahování fantastických výsledků v práci, ve škole, při hře s dětmi nebo běhání za vnoučaty,
  • že můžete znovu zapnout ty krásné džíny, které si schováváte ještě ze školních let,
  • že se opět můžete cítit ve své kůži svůdně,
  • že můžete mít konečně pevné a svalnaté tělo a těšit se na léto, až skočíte do plavek,
  • že toho všeho můžete dosáhnout snadným a zábavným způsobem.

KDO VĚŘÍ

Michael a tým Golden TREE. Společně tvoříme neporazitelný tým, který vám pomůže už nikdy nedělat staré chyby a prohrávat bitvy s kily navíc. Mezi námi jsou certifikovaní osobní trenéři, sportovní nadšenci, kteří sportem a zdravou stravou žijí, certifikovaná holistická trenérka zdravého životního stylu.

Společně máme poměrně dost formálního i neformálního vzdělání. Přesto se každý den znovu učíme, rosteme, protože to je naše vášeň, protože vám chceme být tou nejlepší oporou.

Můžete nám věřit.

Stejně jako nám věří již přes 15.000 klientů z České republiky.

Možná máte za sebou několik pokusů, hledání podpory a pomoci, ale nakonec vždy narazíte na zklamání a pocit nepochopení vašich problémů, otázky a kila navíc. My stojíme vždy na vaší straně. Máme nejvyšší míru empatie, prošli jsme i vaši cestu a slibujeme vám, že na tuto cestu proměny nastoupíme společně s vámi.

JAK

Společně si podmaníme a pochopíme základní koncept úspěšné proměny. Prostřednictvím týdenních a denních příspěvků, videí, bezplatných výzev a individuálních rad s vámi vždy sdílíme naše znalosti a zkušenosti. Bez ohledu na to, v jakém bodě se právě nacházíte, ať už je pro vás zdravá strava a cvičení stále „španělskou vesnicí“ nebo už jste odborník, setkáváme se tam, kde jste vy.

Na trhu přesyceném různými nekvalitními a levnými doplňky stravy chceme nabízet ty nejlepší a nejkvalitnější doplňky stravy. Jsme extrémně kritičtí a jen to nejlepší je pro nás dost dobré. Protože my a naše tělo si zasloužíme jen to nejlepší.

Navíc máme pro úspěšnou proměnu ve Fantastické Postavě ještě jednu tajnou přísadu. No, ani ne tak moc tajnou. Uhádnete, co to je?

Chceme, abyste si to užili!

VY + MY = FANTASTICKÁ POSTAVA

Teď jste na řadě vy. Ano, je čas vstát, povznést se nad svůj strach a pochybnosti a nechat se od nás vzít za ruku, jako od nejlepšího trenéra, přítele a rádce, a nechat se dovést k vašemu cíli.

Fantastické Postavě.

Michael Geršič

O MICHAELOVI

Michael Geršič je uznávaný odborník na fyzickou proměnu a hubnutí.

Michael je také mezinárodně certifikovaným osobním trenérem, spoluzakladatelem portálu o aktivním a zdravém životě Golden TREE, který měsíčně navštíví více než 100.000 čtenářů.


Přečtěte si více...
Se správnými radami a informacemi to zvládne každý – vy také!
Zadejte svůj e-mail a získávejte bezplatné tipy, které pomohly již více než 10.000 Čechů a Češek.
Buďme přátelé