🚚 Doprava zdarma nad 2 449 Kč | ✅ 100% záruka spokojenosti
Domů / Fantastická Postava

Fantastická Postava

Po letech úspěšného podnikání jsme se s týmem Fantastické Postavy rozhodli vydat novou cestou.

Portál Fantastická Postava byl zpočátku zaměřen na hubnutí a tvarování postavy podle rad odborníka na výživu a zakladatele značky Michaela Geršiče. Pravidelně jsme sdíleli nejnovější triky pro dokonalou postavu, nové přístupy ke zdravému stravování, chutné recepty a nejúčinnější cviky založené na vědeckém přístupu.

Za všechny ty roky jsme úspěšně navázali spolupráci s mnoha dalšími odborníky, kteří se specializují na různé obory.

Protože se okruh našich odborníků neustále rozrůstá, rozhodli jsme se sjednotit: od této chvíle s vámi budeme pod novým názvem Golden Tree.

Chceme se stát přední společností v EU, která pomocí ověřených informací a kvalitních služeb pomáhá lidem žít život, jaký si zaslouží.

Uvědomujeme si, že optimální životní styl založený na vyvážené stravě, pravidelné fyzické aktivitě a kvalitním odpočinku otevírá dveře k dokonalosti života a je ultimativním řešením většiny zdravotních problémů, se kterými se potýká obrovské množství lidí, a proto se cítíme se povinni tyto znalosti dělit s ostatními.

Za žádných okolností nelze 100% využít potenciál jedince, pokud životní styl není přizpůsoben jeho cílům. Samotná odpovědnost je však ještě větší, protože víme, že jsme si toho jako jedni z mála skutečně vědomi.

V budoucnu budeme sdílet ještě více užitečných tipů a odborných informací z různých oblastí medicíny, dobré kondice a krásně tvarovaného těla.

P. S. Žádný strach, veškeré informace, recepty a další obsah budou i nadále dostupné na novém portálu.

Se správnými radami a informacemi to zvládne každý – vy také!
Zadejte svůj e-mail a získávejte bezplatné tipy, které pomohly již více než 10.000 Čechů a Češek.
Buďme přátelé