🚚 Doprava zdarma nad 2 449 Kč | ✅ 100% záruka spokojenosti
Domů / Odborníci

Odborníci

V Golden Tree jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s nejlepšími odborníky ve svých oborech. Dlouholeté zkušenosti a touha pomáhat lidem jsou hlavními přednostmi našich odborníků, kteří vás spolu s naším týmem jistě dovedou k lepšímu zdraví a pohodě.

support

Michael Geršič

Odborník na tělesnou proměnu a zdravý životní styl

Michael Geršič, spoluzakladatel portálu Golden Tree, který je jedním z předních webů v oblasti zdravého životního stylu a který každý měsíc navštíví více než 200 000 čtenářů.

SSSabine

Sabina Blumauer

Odbornice na primární držení těla (metoda Gokhale), koučka, trenérka a vedoucí školení.

Sabina Blumauer je bioložka, která se od roku 2013 profesionálně zabývá úlevou od bolesti zad prostřednictvím obnovy primárního držení těla. Vyučuje podle systému metody Gokhale a je jedním z mála učitelů v Evropě.

matic-fabjan

MUDr. Fabjan

Plastický chirurg

MUDr. Fabjan je specialistou na plastickou, rekonstrukční a estetickou chirurgii. Je jedním ze spoluzakladatelů kliniky Estetika Fabjan, kde za dvě desetiletí působení pomohli již více než 10 000 pacientů. Specializuje se na estetickou chirurgii, ambulantní estetické zákroky a laserové zákroky.

dr-eric-wood

MUDr. Eric Wood

Doktor naturopatie a licencovaný teocentrický specialista

Dr. Eric Wood je doktorem naturopatické medicíny s licencí v distriktu District of Columbia (Washington D.C.) a absolventem vysoké školy Canadian College of Naturopathic Medicine. Je držitelem licence Komise pro náboženské poradenství a léčení jako odborník na teocentrické léčení.

Tamara Simovič

Osobní trenérka

Jmenuji se Tamara Simovič a jsem mezinárodně certifikovaná osobní trenérka a odbornice na formování postavy pro ženy.

Program Fantastická Kočka jsem vytvořila s cílem pomoci všem ženám získat zpět jejich životní energii, sebevědomí a postavu, jakou si přejí si zaslouží.

dr-mitja-maechtig-3

MUDr. Mitja Mächtig

Specialista na ortopedickou chirurgii

MUDr. Mitja Mächtig je specialistou na ortopedickou chirurgii. Pracuje v Chirurgickém sanatoriu Rožna dolina a ve Všeobecné nemocnici Dr. Franca Derganca Nova Gorica, kde provádí řadu chirurgických zákroků.

Alja Malis

Osobní trenérka

Alja je maminkou Brina a Niky Luny a zakladatelkou a vedoucí Kliniky cvičení. Poprvé rodila císařským řezem, podruhé vaginálně a mezitím zažila mnoho problémů, se kterými se potýkají moderní maminky, od bolesti pánve a stydké kosti až po diastázu recti (rozestup břišních svalů), které sama úspěšně rehabilitovala a pomohla také tisícům dalších maminek.

Darija-Strah-s

Prim. MUDr. Darija Strah

Specialistka v oboru gynekologie a porodnictví

Již 25 let hledá nová řešení a léčebné postupy pro ženy ve všech fázích života. Je zakladatelkou soukromého Diagnostického centra Strah-PCOS kliniky ve městě Domžale a poskytuje odbornou péči pro všechny ženské zdravotní problémy.

dr-majic

MUDr. Tomislav Majić

Kardiolog

MUDr. Tomislav Majić je kardiolog a zakladatel kardiorehabilitačního centra v lázních Šmarješke Toplice. Je držitelem certifikátů z interního lékařství, kardiologie a kardiální rehabilitace, jakož i z cerebrovaskulární a periferní arteriální a žilní dopplerovské sonografie.

Tina_Fabjan

MDDr. Tina Fabjan

Doktorka Fabjan absolvovala Lékařskou fakultu v Lublani v roce 2005 a následně rozvíjela své odborné znalosti různých stomatologických výkonů po celém světě.

Se správnými radami a informacemi to zvládne každý – vy také!
Zadejte svůj e-mail a získávejte bezplatné tipy, které pomohly již více než 10.000 Čechů a Češek.
Buďme přátelé