🚚 Doprava zdarma nad 2 449 Kč | ✅ 100% záruka spokojenosti
Domů / Odborníci / MUDr. Fabjan

MUDr. Fabjan

Plastický chirurg

MUDr. Fabjan je specialistou na plastickou, rekonstrukční a estetickou chirurgii. Je jedním ze spoluzakladatelů kliniky Estetika Fabjan, kde za dvě desetiletí působení pomohli již více než 10 000 pacientů. Specializuje se na estetickou chirurgii, ambulantní estetické zákroky a laserové zákroky.

Dr. Fabjan je aktivním členem Mezinárodní společnosti estetické a plastické chirurgie (ISAPS – International Society of Aesthetic Plastic Surgery). Je velkým zastáncem zdravého životního stylu, vyvážené stravy a sportu, takže ho ve volném čase můžete najít na horách, na kole nebo u moře.

MUDr. Fabjan je ve svém oboru velkým odborníkem. Protože je pro něj péče o zdraví důležitá, podílel se na vývoji čtyř vysoce účinných produktů: krému Ageless, doplňku stravy na bázi kolagenu – Premium Collagen Complex, séra Spotless a tělového krému Bloom.

Zjistěte více o MUDr. Fabjanovi a jeho práci:

https://www.fabjan.si/

Linkedin

matic-fabjan

Náš odborník na plastickou, rekonstrukční a estetickou chirurgii, MUDr. Fabjan, doporučuje následující produkt: Premium Collagen Complex, Ageless, Spotless, Bloom.

Se správnými radami a informacemi to zvládne každý – vy také!
Zadejte svůj e-mail a získávejte bezplatné tipy, které pomohly již více než 10.000 Čechů a Češek.
Buďme přátelé