🚚 Doprava zdarma nad 2 449 Kč | ✅ 100% záruka spokojenosti
Domů / Odborníci / Michael Geršič

Michael Geršič

Odborník na tělesnou proměnu a zdravý životní styl

Michael Geršič, spoluzakladatel portálu Golden Tree, který je jedním z předních webů v oblasti zdravého životního stylu a který každý měsíc navštíví více než 200 000 čtenářů.

Je autorem více než 200 článků týkajících se zdravé a vyvážené stravy, optimální fyzické aktivity a tréninku a individuální výkonnosti.

support

„Aby si člověk skutečně užíval života a využil svého potenciálu, ať už dělá cokoli, je nezbytné, aby na prvním místě stál on sám, jeho tělo, pohoda a zdraví.

Nejde jen o vaši volbu. Jde o vaši povinnost, protože jste dostali jedinečnou příležitost, kterou prostě musíte využít.“

Po několika letech práce na sobě, neustálého vzdělávání a poznávání různých konceptů a názorů na zdravý životní styl mu kurz osobního trenéra AFP poskytl další dovednosti, které mu pomohly rozvinout komplexní přístup, který je klíčem k úspěšné práci s klienty.

Aby pomohl co největšímu počtu lidí, vytvořil se svým týmem kromě portálu také pět online kurzů, které doposud pomohly více než 25 000 lidí dosáhnout lepšího těla, lepšího pocitu pohody a zdravějšího organismu.

Na sociálních sítích mě najdete na:

LinkedIn
Facebook

Se správnými radami a informacemi to zvládne každý – vy také!
Zadejte svůj e-mail a získávejte bezplatné tipy, které pomohly již více než 10.000 Čechů a Češek.
Buďme přátelé