🚚 Doprava zdarma nad 2 449 Kč | ✅ 100% záruka spokojenosti
Domů / Odborníci / MUDr. Eric Wood

MUDr. Eric Wood

Doktor naturopatie a licencovaný teocentrický specialista

Dr. Eric Wood je doktorem naturopatické medicíny s licencí v distriktu District of Columbia (Washington D.C.) a absolventem vysoké školy Canadian College of Naturopathic Medicine. Je držitelem licence Komise pro náboženské poradenství a léčení jako odborník na teocentrické léčení. To mu umožňuje praktikovat širokou škálu neinvazivních léčebných metod a terapií, které nejsou založeny na lécích. Ve své práci označuje spiritualitu za základní sílu, která pomáhá lidem uzdravovat se.

Všeobecnou medicínou se zabývá na celostní bázi, která je podpořena odbornými znalostmi v oblasti onkologie, onemocnění způsobených biotoxiny v životním prostředí a preventivní zdravotní péče, zabývá se také péčí o děti, problémy s nadledvinami, trávením, únavou a hormony.

Jako stipendista ILAD v roce 2009 Dr. Wood s renomovanými odborníky, jako jsou Dr. Richard Horowitz, Dr. Quincai Zhang a Dr. Bernard Raxlen dokončil studii o nemocech přenášených klíšťaty. V současné době jako stipendista absolvuje stáž u Dr. Ritchieho Shoemakera, odborníka na plísně/biotoxiny. Jako pozorovatel a dobrovolník pracoval také na některých nejvýznamnějších integrativních klinikách pro léčbu rakoviny v Severní Americe, včetně klinik Issels, Medicor a Cancer Treatment Centers of America.

Jako celostátně uznávaný odborník na naturopatii vystupuje v různých severoamerických televizních stanicích, například FOX, NBC, ABC a CW.

Ve svém volném čase se věnuje hudbě a je hlavním zpěvákem opery Miami Lyric Opera.

Zjistěte více o MUDr. Ericu Woodovi a jeho práci:

https://drericwoodnd.com/

Facebook

LinkedIn

Náš odborník na naturopatickou medicínu MUDr. Eric Wood doporučuje následující produkt: Complete Biotics

MUDr. Eric Wood
doporučuje následující produkt
Se správnými radami a informacemi to zvládne každý – vy také!
Zadejte svůj e-mail a získávejte bezplatné tipy, které pomohly již více než 10.000 Čechů a Češek.
Buďme přátelé