🚚 Doprava zdarma nad 2 449 Kč | ✅ 100% záruka spokojenosti
Domů / Odborníci / Prim. MUDr. Darija Strah

Prim. MUDr. Darija Strah

Specialistka v oboru gynekologie a porodnictví

Již 25 let hledá nová řešení a léčebné postupy pro ženy ve všech fázích života. Je zakladatelkou soukromého Diagnostického centra Strah-PCOS kliniky ve městě Domžale a poskytuje odbornou péči pro všechny ženské zdravotní problémy.

Primářka MUDr. DARIJA MATEJA STRAH, specialistka v oboru gynekologie a porodnictví, promovala na lékařské fakultě v lednu 1994 a v následujících dvou letech absolvovala dvanáctiměsíční stáž a sekundární stáž jako povinný postup.

Specializovala se na gynekologii a porodnictví na Gynekologické klinice v Lublani a na King’s College Hospital School v Londýně pod vedením profesora Kyprose Nicolaidese.

Specializační práce Morfologické hodnocení plodu ve druhém trimestru pod vedením Tončky Završnik, lékařky se specializací v oboru gynekologie a porodnictví, byla základem pro následné ultrazvukové vzdělávání specializujících se lékařů a zahrnovala hluboké znalosti, které získala během svého pobytu v Londýně, včetně zásad ultrazvukového hodnocení srdce plodu, které je považováno za jedno z nejdůležitějších a odborně nejobtížnějších vyšetření. Odbornou zkoušku složila 8. 5. 2001 s vyznamenáním.

V letech 2001-2008 pracovala ve zdravotním středisku Domžale jako odborná lékařka v oboru gynekologie a porodnictví.

Od roku 2009 pracuje v Diagnostickém centru Strah jako odborná vedoucí gynekologicko-porodnického oddělení.

Darija-Strah-s

Za její odbornou práci a 20 let aktivní činnosti jí ministryně zdravotnictví Milojka Kolar v roce 2015 udělila odborný titul primář.

Více o primářce MUDr. Dariji Mateji Strahové a její práci:

www.strah.si/o-primarij-dariji-strah/

Linkedin

Naše odbornice na gynekologii a porodnictví, prim. MUDr. Darija Mateja Strah, doporučuje následující produkt: My Cycle.

Se správnými radami a informacemi to zvládne každý – vy také!
Zadejte svůj e-mail a získávejte bezplatné tipy, které pomohly již více než 10.000 Čechů a Češek.
Buďme přátelé