🚚 Doprava zdarma nad 2 449 Kč | ✅ 100% záruka spokojenosti
Domů / Tipy / Často kladené dotazy ohledně krému Ageless
 

Často kladené dotazy ohledně krému Ageless

Odhadovaný čas čtení: 6 min
Datum zveřejnění: 26/06/2023
Často kladené dotazy ohledně krému Ageless

Upravený a mladistvý vzhled vám dodá nejen více sebevědomí, ale také větší přísun životní energie, která vám usnadní navazování vzájemných vztahů v každodenním životě.

Takže pokud vám dělají starosti:

  • povislá kůže a na první pohled unavený vzhled,
  • stále výraznější vrásky,
  • ztráta objemu pokožky a rozšířené póry,
  • suchá pokožka a ztráta zářivosti
    nebo
  • ochablá kůže na krku a dekoltu…

… máme pro vás řešení, které vás potěší.

V záplavě kosmetických produktů na trhu je téměř nemožné najít onu vítěznou recepturu, ale pozor – skutečně existuje! Společně se skupinou odborníků jsme vyvinuli unikátní řešení pro krásnější a viditelně mladší pokožku.

Protože je však náš produkt inovativní a v mnoha ohledech jedinečný, často se na nás obracíte s dotazy. Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek.

OBSAH:

  1. ČASTÉ DOTAZY
  2. KRÉM PROTI VRÁSKÁM

ČASTÉ DOTAZY

A CO NYNÍ S PREMIUM COLLAGEN COMPLEXEM? JIŽ NENÍ ÚČINNÝ? JE KRÉM LEPŠÍ VOLBA? MOHU POUŽÍVAT OBOJE? NEPOMÁHÁ NA TO VŠECHNO JIŽ KOLAGEN? TAHÁTE NÁS ZA NOS.

Při užívání doplňků platí obecné pravidlo, že je dobré pracovat do hloubky, tedy zevnitř. Protože jsme však dostávali stále více dotazů a žádostí od věrných zákazníků, abychom do našeho sortimentu zahrnuli také něco pro lokální působení, tedy krém, vyslyšeli jsme jejich prosby. Nyní tak máme v nabídce krém s prakticky okamžitým účinkem.

Krém Ageless obsahuje mimo jiné složky stimulující tvorbu kolagenu a elastinu a také extrakt z okřídlené řasy, která snižuje hladinu pregerinu v buňkách (to je bílkovina, která rozkládá kolagen a elastin, a tím urychluje stárnutí buněk).

Vzhledem k tomu, že účinek jakéhokoli krému je především povrchový (a Ageless není výjimkou), i nadále zákazníkům doporučujeme užívat náš Premium Collagen Complex pro dvojí účinek, což znamená, že Premium Collagen Complex a Ageless jsou skutečně vítězná kombinace.

ZAJÍMALO BY MĚ, JAK DLOUHO VYDRŽÍ JEDNO BALENÍ? MOHU KRÉM POUŽÍVAT I NA OČNÍ VÍČKA, KDE MÁM VRÁSKY?

V zásadě na měsíc nebo měsíc a půl, ale samozřejmě to závisí na samotné aplikaci.

Přestože krém není oftalmologicky testován, většina lidí nemá problém s jeho použitím na jakoukoli část obličeje, protože není parfemovaný a je bez dráždivých látek, ale velice záleží na typu vaší pleti a náchylnosti k alergiím.

Jak se tento krém používá

ZAJÍMALO BY MĚ, JAK SE TENTO KRÉM POUŽÍVÁ… SAMOSTATNĚ, BEZ TONIKA A SÉRA, NANÁŠÍ SE KRÉM POUZE NA OČIŠTĚNOU PLEŤ BEZ PODKLADU?

Každý krém lze používat dle potřeby v kombinaci se sérem nebo bez něj. Krém se vždy nanáší na čistý obličej. Můžete jej používat samostatně nebo v kombinaci s některým z pečujících produktů. Vše záleží na tom, v jakém stavu je vaše pokožka.

Rozhodně doporučujeme používat krém Ageless v kombinaci s naším sérem Spotless, které jsou spolu zcela kompatibilní (v opačném případě může krém při aplikaci začít hrudkovat, což se v tomto případě nestane).

KOLIK STLAČENÍ PUMPIČKY JE TŘEBA NA JEDNU APLIKACI?

Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité dostatečné množství účinných látek. Vzhledem k tomu, že krém nanášíme na obličej, krk a dekolt a doporučujeme jej aplikovat dvakrát denně, znamená to, že v tomto případě vystačí jedno balení na jeden měsíc. Na jednu aplikaci jsou tak potřeba 3 – 4 stlačení pumpičky, pokud chcete pleti dodat dostatečné množství účinných látek.

JAK DLOUHO ZŮSTANE KŮŽE NAPNUTÁ? V HODINÁCH A MINUTÁCH, PROSÍM.

Jak dlouho zůstane kůže napnutá

Pokud jde výhradně o jednu ze složek našeho produktu, patentovaný Easyliance®, jedná se o přírodní zpevňující systém schválený organizací Ecocert a poskytuje kosmetický lifting pleti s rychlými a viditelnými výsledky..

Easyliance® se vstřebává a roztírá po povrchu pokožky, kde vytváří jakousi “síť”. Jak vysychá, pokožka se napíná.

Je naprosto logické, že účinek nemůže být u všech stejný a ani nemůže trvat stejně dlouho, natož pak na minutu přesně. Velice vše ovlivňuje množství nanášeného krému, typ pleti, současné použití jiných produktů, četnost aplikace atd. V průměru trvá účinek několik hodin po aplikaci.

Easyliance® je však pouze jednou ze složek. Pokud krém aplikujete pravidelně, pak vaše pokožka zůstane díky kompletnímu složení dlouhodobě vypnutá.

PŘI JAKÉ TEPLOTĚ JE VHODNÉ SKLADOVAT KRÉM AGELESS?
Při jaké teplotě je vhodné skladovat krém Ageless

Nejvhodnější je pokojová teplota (23–25 stupňů). Aby krém nebyl vystaven horku, je možné skladování také v chladničce.

MÁ UV OCHRANU?

Ne.

JE KRÉM PARFEMOVANÝ?

Ne.

KRÉM JE URČEN PRO OSOBY VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ NEBO OD JAKÉHO VĚKU SE DOPORUČUJE POUŽÍVAT?

Krém lze používat dle potřeb a stavu pokožky, takže v tomto případě není věkové omezení.

Například mladší lidé jej mohou používat v případě suché pokožky, ale jinak je pro ně krém “příliš bohatý”.

JAKÝ JE ÚČEL SILIKONU V KRÉMU?

Dimetikon je nejčastěji používaný silikon. Jedná se o polymerní (složenou z opakujících se podjednotek) molekulu s různou molekulovou hmotností, která má následně několik variací viskozity – od vodnaté až po hustou tekutinu.

Zanechává pleť hedvábně hladkou, dodává jí jemný lesk a vytváří ochrannou bariéru (neboli okluzivní bariéru, což znamená, že zabraňuje odpařování vlhkosti z pokožky). Také je velmi účinný při vyplňování drobných linek a vrásek a dodává pleti “baculatý” vzhled. Existují také gely na ošetření jizev, které používají jako základní složku dimetikon, který pomáhá zjemnit jizvy a zlepšit jejich pružnost.

Jaký je rozdíl mezi zvlhčováním a hydratací

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI ZVLHČOVÁNÍM A HYDRATACÍ?

Produkty, které hydratují, zvyšují množství vody v kožních buňkách. Výrobky, které zvlhčují, zabraňují ztrátě vlhkosti a tak ji “uzamknou” v pokožce. Jedná se o dva různé mechanismy účinku. Pokud jsou tedy buňky dehydratované, po použití zvlhčovacího přípravku nedojde k jejich naplnění vodou, ale tento produkt pouze zabrání dalším ztrátám. Hydratace dosáhnete pouze s použitím přípravku, který hydratuje.

PROČ DOPORUČUJETE OCHRANU PŘED UVA/B SOUČASNĚ S POUŽÍVÁNÍM KRÉMU? OBSAHUJE AGELESS RETINOIDY?

Ageless neobsahuje retinoidy, ale šípkový olej, jenž obsahuje určité množství vitamínu A, díky čemuž ale nemůžeme mluvit o tom, že obsahuje retinoidy.

Prvním a nejdůležitějším pravidlem proti stárnutí je každodenní používání UV ochrany. Je to nejlevnější a nejefektivnější složka proti stárnutí. Pokud nepoužíváte ochranu před slunečním zářením, pak vám ani kvalitní anti-age produkty nemohou dostatečně pomoci, jelikož UV paprsky způsobují poškození kůže.

Nemluvě o dlouhodobých následcích UV paprsků, které způsobují rakovinu kůže, rozpad kolagenu a buněčné energie, apod. Dále mezi hlavní příčiny stárnutí patří také oxidativní stres.

JAK SPRÁVNĚ OČISTÍM OBLIČEJ PO KRÉMU AGELESS?

Stejným způsobem, jakým si čistíte obličej po použití jakýchkoli pečujících přípravků nebo make-upu.

VEČER: Pokud používáte líčidla, pak je třeba k očistě zvolit odličovací olejové přípravky, které jsou vyrobeny k tomuto účelu. Naneste je na suchý obličej, krouživými pohyby rozpustíte nečistoty, opláchněte vodou a poté použijte čistící gel nebo mléko, které je vhodné pro váš typ pokožky. Dobře si umyjte obličej a pokračujte v péči.

RÁNO: obličej očistěte pouze s čistícím gelem nebo mlékem a poté dobře opláchněte. Pokud je pokožka velmi suchá, postačí umytí s tonikem a vodou.

Ageless krém proti vráskám

JE BEZPEČNÉ APLIKOVAT KRÉM AGELESS V DOBĚ KOJENÍ? NĚKTERÉ LÁTKY MOHOU PŘECHÁZET DO KRVE A TÍM I DO MATEŘSKÉHO MLÉKA.

Co se týče složek, nejsou známa žádná omezení pro použití kojícími matkami. Přesto však doporučujeme, poradit se nejprve s pediatrem vašeho dítěte, zejména pak v případě určitých zdravotních problémů nebo alergií.

KRÉM PROTI VRÁSKÁM

Golden Tree Ageless pomáhá redukovat vrásky na obličeji.

Nevěříte? Podívejte se na reakce spokojených zákazníků a dozvíte se, proč jsou s tímto produktem tak spokojení…

5-zvezdic-150x20

»Krém se neuvěřitelně dobře aplikuje a po cca měsíčním používání mohu potvrdit, že je pokožka napnutější a celkově lepší..«

Zdeněk P. [ověřený zákazník]

5-zvezdic-150x20

»Pleť je napnutější. Velice snadná aplikace, krásně se roztírá a vpíjí do pokožky. Určitě objednám další, až tento spotřebuji.«

Lenka P. [ověřený zákazník]

5-zvezdic-150x20

»Jsem nadšená, spokojená a musím napsat, že jsem nevěřila v účinek tohoto krému. Kdyby bylo v mé moci, darovala bych krém Ageless každé ženě. Já jsem si objednala hned napoprvé 3 ks a opravdu nelituji. Budu vaše stálá zákaznice. Děkuji.«

Miloslava S. [ověřený zákazník]

5-zvezdic-150x20

»K Premium Collagen Complexu jsem asi po devíti měsících přidala krém Ageless a jsem velmi spokojená.«

Vlasta [ověřený zákazník]


Sdílet na sociálních sítích

O Michaelovi

Napsal Michael Geršič, spoluzakladatel portálu Golden TREE o aktivním a zdravém životě, který měsíčně navštíví více než 100.000 čtenářů.

Přečtěte si více o autorovi
DOPORUČUJEME
Produkt, který byl použit v blogu.
Pleťový krém na vrásky.
Se správnými radami a informacemi to zvládne každý – vy také!
Zadejte svůj e-mail a získávejte bezplatné tipy, které pomohly již více než 10.000 Čechů a Češek.
Buďme přátelé