🚚 Doprava zdarma nad 2 449 Kč | ✅ 100% záruka spokojenosti
Domů / Tipy / Časté dotazy na Premium Collagen Complex
 

Časté dotazy na Premium Collagen Complex

Odhadovaný čas čtení: 5 min
Datum zveřejnění: 05/09/2022
Časté dotazy na Premium Collagen Complex

Trápí vás lámavé nehty? Zdá se vám, že vaše vlasy už nejsou tak pevné, husté a zářivé jako dříve? Vrzají vám při cvičení zničehonic kolena?

Nebojte se, pravděpodobně se nic špatného neděje. Důvod většinou spočívá v jednoduché pravdě: čas letí.
V průběhu let tělo produkuje stále méně kolagenu – té bílkoviny, která udržuje vaši pokožku vypjatou a vaše klouby pružné.

Ale ne tak pesimisticky! V průběhu let můžete skutečně produkovat mnohem méně kolagenu, ale existuje řešení: kolagen můžete užívat ve formě doplňků.

Když se podíváte do zrcadla a pomyslíte na své mládí, neděláte pro sebe nic chytrého. Začněte raději jednat a najděte si vhodný kolagenový přípravek, díky kterému vaše pokožka, vlasy i nehty začnou znovu zářit.

Kolagen v prášku Premium Collagen Complex mohu opravu doporučit. Jedná se o hydrolyzovaný kolagen, také známý jako kolagenový peptid. Jeho výhodou je, že ho tělo mnohem snadněji vstřebává.

Pozitivní zpětná vazba od spokojených zákazníků, kteří již používají kolagenový prášek Premium Collagen Complex, mě vždy povzbudí. Neuvěřitelné, kolik z vás říká, že vám tento přípravek obrátil život k lepšímu!

Ale protože je náš produkt inovativní a v mnoha ohledech jedinečný, často se na nás před nákupem obracíte s dotazy. Dále jsou uvedeny odpovědi na některé z těch nejčastějších otázek.

OBSAH:

  1. ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
  2. 100% PŘÍRODNÍ POMOC PRO 100% UŽÍVÁNÍ SI ŽIVOTA!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

JAK MÁM UŽÍVAT PREMIUM COLLAGEN COMPLEX?

Doporučuje se smíchat dvě přiložené odměrky Golden Tree Premium Collagen Complex s džusem, sklenicí vody nebo smoothie.

Pro maximální účinek je klíčové užívat nápoj každý den, jednou denně.

Kdy během dne, to je čistě na vás. Důležité je, aby se tento zvyk stal vaší každodenní rutinou.

JE NORMÁLNÍ, ŽE KOLAGEN ZHRUDKOVATÍ A SPADNE KE DNU?

Hrudky jsou normální, protože výrobek je zcela přírodní a neobsahuje další přísady, např. látky proti hrudkovatění, jako mnoho jiných produktů. Hydrolyzovaný kolagen se sice hezky rozpustí, ale zůstanou pak především kousky mletých datlí a mletých sušených borůvek.

OBSAHUJE KOLAGEN LEPEK?

Výrobek neobsahuje umělá sladidla, lepek ani laktózu (v případě těžkých alergií na lepek nebo laktózu výrobek nedoporučujeme, protože může obsahovat jejich stopy), stejně tak jsme stanovili přísné podmínky, že komplex nesmí obsahovat těžké kovy.

JE PREMIUM COLLAGEN COMPLEX VHODNÝ PRO VEGANY?

Kolagen je bílkovina, produkovaná zvířaty a lidmi. Rostliny nejsou schopny produkovat kolagen, proto veganský kolagen neexistuje. Vegani si mohou pomoci s tzv. veganskými kolagenovými boostery neboli urychlovači, které stimulují tvorbu vlastního kolagenu v těle. Patří mezi ně například vitamin C, MSM, oxid křemičitý, zinek a aminokyseliny (prolin, glycin, lysin).

MOHU UŽÍVAT KOLAGEN V TĚHOTENSTVÍ/KOJENÍ?

Užívání výživového doplňku nebylo oficiálně testováno na těhotných a kojících ženách, proto se před užíváním poraďte s vaším gynekologem nebo pediatrem.

Mohu užívat váš kolagen, pokud jsem alergický na ryby

MOHU UŽÍVAT VÁŠ KOLAGEN, POKUD JSEM ALERGICKÝ NA RYBY?

Premium Collagen Complex obsahuje rybí kolagen jak ze sladkovodních, tak také z mořských ryb. V případě alergie užívání nedoporučujeme.

JE VÁŠ KOLAGEN TESTOVÁN NA PŘÍTOMNOST TĚŽKÝCH KOVŮ?

Samozřejmě! Náš kolagen je ověřen. Neobsahuje těžké kovy, pesticidy ani bakterie.

SPLŇUJE PREMIUM COLLAGEN COMPLEX STANDARD „HALAL“?

Rybí a hovězí kolagen mají oba certifikát – Halal a Košer.

OBSAHUJE VÝROBEK CHEMICKÝ OXID KŘEMIČITÝ?

Produkt neobsahuje chemický oxid křemičitý. Právě v tom je výhoda našeho produktu, protože chemická extrakce je u jiných výrobců běžná. Premium Collagen Complex obsahuje oxid křemičitý z přírodního bambusového extraktu.

HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN BY MĚL BÝT NEUTRÁLNÍ JAK CHUTÍ, TAK I VŮNÍ. PROČ MÁ PCC TAK VÝRAZNOU CHUŤ RYB?

Kolagen ve formě prášku má po smíchání s vodou opravdu neutrální vůni a chuť. Rybí kolagen mírně, ale opravdu mírně připomíná rybu. Nejvíce „problémový“ je vaječný kolagen, který má silnou vůni i chuť. Když ho smícháme s vodou, je vůně i chuť ještě intenzivnější. Ale jelikož je ultra účinný, nechtěli jsme ho vyřadit z receptury. Rozhodli jsme se, že vůni a chuť zamaskujeme zcela přirozeným způsobem, což nebyl snadný úkol. Premium Collagen Complex tak neobsahuje umělá sladidla a další přísady (na rozdíl od některých jiných produktů).
Umělá sladidla a přísady totiž zcela maskují chuť přírodních ingrediencí a kvůli tomu může naše zdraví z dlouhodobého hlediska trpět.

MŮŽETE ZARUČIT, ŽE PCC NEOBSAHUJE HORMONÁLNÍ NARUŠOVAČE?

Ano, co se týče živočišných produktů ve směsi, dodavatelé surovin toto garantují. Ani u rostlinných surovin není žádný problém. Taktéž obaly splňují všechny nejnovější normy pro bezpečné a „free-from” obaly.

JE MOŽNÁ INFEKCE BAKTERIEMI A PARAZITY U HOVĚZÍHO MASA? MŮŽETE GARANTOVAT, ŽE SE TO NEMŮŽE STÁT?

To se nemůže stát, protože produkt je extrémně kontrolovaný a sterilizovaný. Paraziti a bakterie tento proces nepřežijí.

Z ČEHO VZNIKÁ KYSELINA HYALURONOVÁ?

Kyselina hyaluronová je v Premium Collagen Complexu přirozeně přítomná ve vaječném kolagenu/membráně a jako taková je nejvíce podobná kyselině hyaluronové, kterou produkuje naše tělo.

DVAKRÁT JSEM SI OBJEDNALA KOLAGEN. PROČ JE BARVA POKAŽDÉ JINÁ?

Borůvka je „živá látka“. Jelikož je zcela přírodní, dochází k mírným odchylkám, které mohou minimálně ovlivnit samotnou barvu.
Pokud by se jednalo o synteticky vyrobenou látku, barva by mohla zůstat stejná. To pro nás ale nepřipadá v úvahu, protože za kvalitou a 100% přírodním produktem si stojíme.

100% PŘÍRODNÍ POMOC PRO 100% UŽÍVÁNÍ SI ŽIVOTA!

Můžete zaručit, že pcc neobsahuje hormonální narušovače

Jak můžete vidět, kolagenový prášek Premium Collagen Complex je produkt, který je na jednu stranu zcela přírodní a na druhou neuvěřitelně účinný!

Jak stárneme, naše tělo čelí určitým výzvám, k jejich překonání však nepotřebujeme kouzelnou hůlku! Konzumací těch správných potravin a přípravků si zajistíte pružnost pokožky, pohyblivost kloubů, zdraví střev a seznam by mohl ještě pokračovat.

Sám jsem svůj život zasvětil poradenství pro tělesnou proměnu a zdravý životní styl. Mohu vás ujistit, že s obětavou prací na sobě je možné hory přenášet. Hydrolyzovaný kolagen bezesporu patří do každodenní rutiny každého, kdo chce úspěšně pokračovat.

Žijte život naplno! Dopřejte si Premium Collagen Complex a užívejte si radost z výsledků.

Blahodárné účinky Premium Collagen Complexu vás určitě nadchnou. Pravděpodobně vám připadám slepě přesvědčen o své pozici, ale mé přesvědčení vychází z vlastních zkušeností a ze svědectví mnoha spokojených zákazníků.

Vyzkoušejte a v případě, že na vás produkt nebude fungovat, vrátíme vám plnou částku. Jelikož mi každý den chodí nadšené zprávy od spokojených zákazníků, doufám, že se mi i vy brzy ozvete s pozitivní zkušeností.

Odvažte se a pomozte svému tělu udržet si pružnost a mládí.

Ano – dejte si šanci zazářit!

5-zvezdic-150x20

Myslím, že opravdu funguje.
Nehty jsou pevné, vlasy rostou, kůže je hladká

DÁŠA P. [ověřená zákaznice]

5-zvezdic-150x20

Používám ho už docela dlouho a jsem velmi spokojená. Rychle mi rostou vlasy, nehty jsou pevnější, krásná je také pleť. Zkrátka vyzkoušejte, nebudete litovat.

Andrea L. [ověřená zákaznice]

5-zvezdic-150x20

Hodně mi pomáhá na klouby. Všem bych ho doporučila. Já ho užívám již 1 rok.

Františka C. [ověřená zákaznice]

5-zvezdic-150x20

Má dobrý vliv na vlasy, nehty, myslím že také na kosti a klouby. Jsou pohyblivější. Ale také dobře chutná. Doporučili jsme ho také přátelům.

Justýna M. [ověřená zákaznice]


Sdílet na sociálních sítích

O Michaelovi

Napsal Michael Geršič, spoluzakladatel portálu Golden TREE o aktivním a zdravém životě, který měsíčně navštíví více než 100.000 čtenářů.

Přečtěte si více o autorovi
DOPORUČUJEME
Produkt, který byl použit v blogu.
Hydrolyzovaný kolagen v prášku.
Se správnými radami a informacemi to zvládne každý – vy také!
Zadejte svůj e-mail a získávejte bezplatné tipy, které pomohly již více než 10.000 Čechů a Češek.
Buďme přátelé