🚚 Doprava zdarma nad 2 449 Kč | ✅ 100% záruka spokojenosti
Domů / Tipy / Jak přirozeně snížit progerin?
 

Jak přirozeně snížit progerin?

Odhadovaný čas čtení: 4 min
Datum zveřejnění: 10/07/2023
Jak přirozeně snížit progerin?

Stárnutí je součástí života, které nelze uniknout…

Někdy do 25. roku života všichni s nadšením sfoukáváme svíčky na narozeninovém dortu, ale pak u většiny z nás začne s každým dalším rokem nadšení opadat.

Proč?

Myšlenka na stárnutí v kombinaci s vráskami a ubývající mladistvou září vyvolává u mnoha lidí úzkost, strach a pocit bezmoci.

Ve společnosti, kde je krása a mladistvost nesmírně důležitá, je opravdu těžké přijmout fakt, že vaše pleť už dávno nevypadá jako v čerstvých dvaceti a že vypadáte rok od roku unaveněji…

Ale pozor – nemusí to tak být…

Nová svíčka na narozeninovém dortu nemusí nutně znamenat nové vrásky. Záleží jen na vás a na vašem životním stylu, zda se při pomyšlení na stárnutí „zblázníte“ nebo se budete cítit hrdě.

Prozradíme vám tajemství…

Můžete mít všechno: moudrost a zkušenosti, které přicházejí s každým dalším rokem života na této planetě, a mladistvý vzhled i ve zralejším věku.

Zajímá vás, jak je to možné?

Jednoduše…

Tak, že snížíte hladinu progerinu v těle a tím si udržíte mladistvý vzhled bez „data spotřeby“.

Vitalitu, energii a neodolatelně přitažlivý vzhled si můžete udržet i dlouho po třicítce, a to bez invazivních kosmetických operací nebo botoxu, ale zcela přirozeným a bezbolestným způsobem.

OBSAH:

 1. CO JE PROGERIN?
 2. JAK PŘIROZENĚ SNÍŽIT PROGERIN?

CO JE PROGERIN?

Začněme od základů…

Co je to progerin a proč je jeho role v procesu stárnutí tak důležitá?

Co je progerin

Stručně lze progerin popsat jako „toxickou“ bílkovinu, která má velmi negativní vliv na stav a vzhled vaší pokožky, protože ničí dva důležité stavební kameny mladistvého vzhledu: jak kolagen, tak i elastin.

Progerin má totiž negativní vliv na funkci buněk a způsobuje řadu problémů, včetně ztráty pružnosti kůže, problémů s kostmi, kardiovaskulárních komplikací a dalších příznaků zrychleného stárnutí…

Progerin je nebezpečný nepřítel mladistvého vzhledu, který každý den napadá stavební kameny zdravé pokožky zevnitř. Je to proces, který probíhá postupně, ale katastrofální důsledky těchto „vnitřních progerinových bojů“ jsou z dlouhodobého hlediska až příliš zřejmé…

Zvláště nepříjemné je, že vaše pokožka obsahuje progerinu každým rokem více, což se projevuje výraznějšími vráskami, povislou a ochablou kůží.

Tenká, ochablá a povislá pokožka na obličeji, krku a dekoltu proto není pro většinu lidí po 35. roce života žádným překvapením. U mnoha lidí se příznaky předčasného stárnutí v důsledku nevhodného životního stylu začínají projevovat bohužel mnohem dříve.

Díky znalostem, správné péči a zdravému životnímu stylu se můžete tomuto „vrásčitému osudu“ vyhnout velkým obloukem.

Ale pozor – je důležité postupovat správně a v první fázi zničit hlavního nepřítele mladistvého vzhledu – progerin.

Podívejme se, jak to můžete udělat v několika jednoduchých krocích…

Jak přirozeně snížit progerin

JAK PŘIROZENĚ SNÍŽIT PROGERIN?

Naštěstí pro vás je možné omezit jak produkci progerinu, tak viditelné známky stárnutí.

Prvním klíčem k mladistvému vzhledu je rozhodně správná hydratace a vyvážená strava…

Skutečnost je taková, že dříve nebo později se vše, co zkonzumujete, projeví přímo na vaší pokožce. Vyměňte proto cukr a těžké sacharidy za sezónní ovoce a zeleninu a sladké letní koktejly a pivo za neslazený ledový čaj nebo vodu.

Pokud chcete úspěšně zahájit svůj vítězný anti-aging plán, nezapomeňte na tři níže uvedené body…

BROKOLICE: ANTI-AGING POTRAVINA

Nutností ve vašem týdenním jídelníčku je brokolice, známá jako velmi zdravá a skutečně anti-aging potravina, která se může pochlubit mnoho pozitivními vlastnostmi:
Brokolice - anti-aging potravina

 • Vysoký obsah antioxidantů, které pomáhají neutralizovat volné radikály v těle – oxidační stres a předčasné stárnutí jsou totiž vedlejšími produkty nadměrného množství volných radikálů.
 • Protizánětlivé účinky. Sulforafan obsažený v brokolici má mimo jiné schopnost stimulovat detoxikační enzymy.
 • Bohatá na živiny a vlákninu. Brokolice je bohatá na vlákninu, která podporuje zdraví zažívacího traktu, reguluje trávení a podporuje zdravou střevní flóru. Brokolice je mimojiné zdrojem vitamínů C, K a A, draslíku, železa a dalších živin důležitých pro udržení zdraví.
 • Nižší hladiny progerinu. Vědci v ohromující studii zjistili, že brokolice obsahuje látky, které pomáhají odbourávat bílkovinu progerin. Přesněji: brokolice obsahuje sulforafan, který aktivuje proces odbourávání této „toxické“ bílkoviny v buňkách.

VITAMÍN D

Vitamín D je také známý jako „sluneční vitamín“ a hraje důležitou roli v mnoha funkcích v těle…

Vitamín D mimojiné:
Vitamín D

 • Má vliv na zdraví kostí, protože hraje klíčovou roli při vstřebávání vápníku a udržování zdraví kostí. Dostatečný příjem vitamínu D proto pomáhá udržovat hustotu kostí a snižovat riziko zlomenin.
 • Napomáhá lepší funkci imunitního systému. Vitamín D hraje důležitou roli při udržování zdravého imunitního systému a prevenci různých chronických onemocnění, včetně kardiovaskulárních chorob, cukrovky 2. typu, autoimunitních onemocnění atd…
 • Pomáhá udržovat duševní zdraví, jelikož hraje důležitou roli v regulaci neurologických procesů a neurotransmiterů, které jsou důležité pro duševní zdraví. Znáte to – když se cítíte lépe, vypadáte lépe.
 • Hraje důležitou roli v boji proti progerinu. Zajímavý výzkum ukázal, že vitamín D3 snižuje produkci progerinu, zmírňuje většinu příznaků předčasného stárnutí a zpomaluje epigenetický proces stárnutí u osob s nadváhou.

Hlavními zdroji vitamínu D jsou sluneční záření, vyvážená strava a doplňky stravy.

ANTIPROGERINOVÝ KRÉM

Důležitou součástí tajemství mladistvého vzhledu je však také správná péče.

Jako třešničku na dortu vám doporučujrme, abyste svou každodenní rutinu obohatili o jedinečný anti-aging krém Golden Tree Ageless, který díky fantastickým ingrediencím a složením 3 v 1 osvěží vzhled vaší pleti a dodá vám mladistvý vzhled již po jedné aplikaci.

Jedná se o revoluční řešení, které se zaměřuje na pět klíčových faktorů spojených se zdravou, vypnutou a zářivou pletí.

 1. Snižuje hladinu progerinu, jedovaté bílkoviny, která se v průběhu let hromadí v těle a urychluje stárnutí pokožky.
 2. Chrání pokožku před stárnutím, zabraňuje viditelným známkám stárnutí a odstraňuje je.
 3. Již pět minut po aplikaci zajišťuje hladší, pevnější a na pohled mladší pokožku.
 4. Znatelně snižuje ochablost pokožky na obličeji a krku.

Ageless se může pochlubit úžasným efektem přírodního liftingu již po jedné aplikaci!

Antiprogerinový krém Ageless

Vaším jediným úkolem je aplikovat anti-aging krém Golden Tree Ageless 1-2krát denně a tak své pleti dodat zářivý vzhled. Díky své skvělé textuře krém nezanechává na pokožce těžký nebo mastný pocit.

Tip na závěr: bez výmluv si zaškrtněte všechny výše uvedené body a nahlaste nám své výsledky.

Vsadíme se, že budete překvapeni, jak málo stačí ke špičkovému vzhledu a pohodě. Nezapomeňte, že všechny vítězné karty pro mladistvý vzhled jsou ve vašich rukou!


Sdílet na sociálních sítích

O Michaelovi

Napsal Michael Geršič, spoluzakladatel portálu Golden TREE o aktivním a zdravém životě, který měsíčně navštíví více než 100.000 čtenářů.

Přečtěte si více o autorovi
DOPORUČUJEME
Produkt, který byl použit v blogu.
Pleťový krém na vrásky.
Se správnými radami a informacemi to zvládne každý – vy také!
Zadejte svůj e-mail a získávejte bezplatné tipy, které pomohly již více než 10.000 Čechů a Češek.
Buďme přátelé